Путівки на осінні канікули
- Деталі
Локація, Програма, Вікова категорія |
Кількість днів |
Зміни |
Ціна путівки, грн |
Кількість місць |
БВ «Хвиля», 15 км від Києва Військово-прикладна 8 - 17 |
6 |
25.10 – 31.10
|
8500
|
30 |
БВ «Хвиля», 15 км від Києва Риболовно-мисливська від 9 років Молодший вік - за співбесідою |
6 |
25.10 – 03.10 |
7000
|
14 |
* акція раннього бронювання до 1 жовтня
* постійна знижка для учасників, які вже пройшли одну нашу програму
Відгуки дітей та батьків
Олена
Ми свідомо шукали табір, який би міг вирвати нашого сина з полону ґаджетів, соцмереж і поганої компанії. І ми не помилились, вибравши Profycamp. Табір для нашої дитини став шоком! Він абсолютно не був готовий до таких випробувань і такої дисципліни, ні фізично, ні морально. Тому йому було вкрай важко. І хоч наш син не демонструє нам свій захват від табору, браслет з Profycamp не знімає по сьогоднішній день (1 зміна 2017). Ми побачили хоч і незначні, але все ж таки зміни в його поведінці, ставленні до рідних. Він став менш перебірливим в їжі, почав регулярно займатися на турніку. Ми віримо, що Profycamp став для нашого сина поштовхом до формування нових правильних цінностей. Ми, батьки, хотіли б опинитись в дитинстві і потрапити в такий табір. Ми були в захваті, продивляючись щоденні фотозвіти. Дякуємо команді Profycamp за професіоналізм, важку і наполегливу роботу!
П'ятниця, 28 липня 2017, 00:35
Олена
Хочеться подякувати організаторам табору, всім інструкторам. Мій син повернувся з табору "Лісова варта" 3 зміна більш впевненішим в собі, дорослішим, виваженим і трохи втомленим. Це дуже гарна школа для всіх дітей, особливо перехідного віку, коли вже не маленький хлопчик, але і не чоловік. Діти були весь час зайняті ( і це не так легко, як може здатися, придумати різні завдання, стимулювати), проходили школу мужності. Вдома такому ми б з чоловіком не навчили. Мій син вже не так сидить у комп'ютері, став рідше заглядати в телефон, почав краще спілкуватися, раніше йому важко вдавалося висловити свою думку, плутався в словах- зараз значно краще, не знаю що саме подіяло, але низький вам уклін. Готуємося на осінні канікули знову до вас.
Хочеться побажати вам успіхів і розвитку. Ви дійсно допомагаєте робити наших дітей кращими. Особисто мені захотілося стати маленькою дівчинкою, щоб потрапити в такий табір
Хочеться побажати вам успіхів і розвитку. Ви дійсно допомагаєте робити наших дітей кращими. Особисто мені захотілося стати маленькою дівчинкою, щоб потрапити в такий табір
![:roll :roll](http://profycamp.org/components/com_easybookreloaded/images/smilies/sm_rolleyes.gif)
![:) :)](http://profycamp.org/components/com_easybookreloaded/images/smilies/sm_smile.gif)
Понеділок, 30 липня 2018, 15:17
Алена АА
Доброго времени суток. Начну свой отзыв с того, что впервые отправляла своих сыновей одних в лагерь, была полна страхов и опасений и поэтому ответственно подошла к этому вопросу. Выбирала лагерь долго, пересмотрела море сайтов и фотографий, прочитала множество отзывов. Мой выбор пал на PROFYCAMP т.к. мне понравился их профессиональный подход, на сайте все подробно расписано, четко определена программа-цель и способ ее достижения. Ни на одном другом сайте детского лагеря я не видела такого серьезного подхода к своему делу, а таким людям можно доверять, подумала я, и практически со спокойной душой доверила PROFYCAMP самое дорогое что у меня есть - своих детей. И ни разу об этом не пожалела. Каждый день я видела фотоотчет и краткое описание о состоянии группы, периодически разговаривала с руководителем группы, меня информировали о моральном и физическом состоянии моих детей и, по моей просьбе, давали советы для дальнейшего поддержания достигнутой детьми формы.
Мои сыновья вернулись повзрослевшими, возмужавшими, более уверенными в себе, более сосредоточенными, серьезными, ответственными. Очень гордятся восхождением на пять гор. Мне понравилось то, что я увидела и чтобы закрепить достигнутый успех, я снова отправляю их в PROFYCAMP на программу «Морская флотилия». Надеюсь, им понравится также как и «Лесная стража».
Спасибо PROFYCAMP
Мои сыновья вернулись повзрослевшими, возмужавшими, более уверенными в себе, более сосредоточенными, серьезными, ответственными. Очень гордятся восхождением на пять гор. Мне понравилось то, что я увидела и чтобы закрепить достигнутый успех, я снова отправляю их в PROFYCAMP на программу «Морская флотилия». Надеюсь, им понравится также как и «Лесная стража».
Спасибо PROFYCAMP
Середа, 19 липня 2017, 22:56