Путівки на весняні канікули
- Деталі
Локація, Програма, Вік |
Кількість днів |
Зміни |
Ціна путівки, грн |
Кількість місць |
БВ «Хвиля», 15 км від Києва Військово-прикладна програма 8 - 17 |
6 |
27.03 – 02.04 |
12000* |
40 |
БВ «Хвиля», 15 км від Києва Риболовно-мисливська програма 8 - 17 |
6 |
22.03 – 28.03 |
мість немає |
20 |
* хочеш забронювати зміну зі зніжкою, (кількість мість обмежено)
Відгуки дітей та батьків
Наталия
За 2018 год сын был на программах "Зимнее чудо","Защитник","Лесная стража" и вот теперь с нетерпением ждет "Морскую флотилию".Очень доволен он, очень довольна я, хотя возить и забирать из Днепра немного сложновато
Спасибо команде ProfyCamp за насыщенный отдых для ребенка и море впечатлений. В школе у сына были проблемы с адаптацией, но после ProfyCamp поверил в себя, успокоился и все нормализовалось. Отдельное спасибо за атмосферу в коллективах ребят:доброжелательность старших и спокойная,но требовательная настойчивость кураторов и установка "у тебя все получится" позволяют достичь отличных результатов! Надеемся, что "Лесная стража" 2019 откроет для ребят новые горизонты туристических маршрутов!
![:) :)](http://profycamp.org/components/com_easybookreloaded/images/smilies/sm_smile.gif)
Середа, 18 липня 2018, 21:15
Олена
Ми свідомо шукали табір, який би міг вирвати нашого сина з полону ґаджетів, соцмереж і поганої компанії. І ми не помилились, вибравши Profycamp. Табір для нашої дитини став шоком! Він абсолютно не був готовий до таких випробувань і такої дисципліни, ні фізично, ні морально. Тому йому було вкрай важко. І хоч наш син не демонструє нам свій захват від табору, браслет з Profycamp не знімає по сьогоднішній день (1 зміна 2017). Ми побачили хоч і незначні, але все ж таки зміни в його поведінці, ставленні до рідних. Він став менш перебірливим в їжі, почав регулярно займатися на турніку. Ми віримо, що Profycamp став для нашого сина поштовхом до формування нових правильних цінностей. Ми, батьки, хотіли б опинитись в дитинстві і потрапити в такий табір. Ми були в захваті, продивляючись щоденні фотозвіти. Дякуємо команді Profycamp за професіоналізм, важку і наполегливу роботу!
П'ятниця, 28 липня 2017, 00:35
Наталия
Огромное спасибо за работу коллективу ProfyCamp!!!Ребенок приехал (уже второй раз подряд!) с морем впечатлений и первым вопросом:" А сколько осталось до летней программы ?" Будем с нетерпением ждать "Лесной стражи 2018". Присоединяйтесь к содержательному,неординарному,полному новых навыков и умений отдыху!
Понеділок, 02 квітня 2018, 17:24