Путівки на літні канікули 2023

Відгуки дітей та батьків

Юлия
Дякуємо команді Профікемп! Мій син, Артем, 11 років, на весняних канікулах пройшов програму Єгер. Приїхав дуже задоволений, позитивно налаштований видно було що відпочив і насолодився спілкуванням з природою і з досвідченими інструкторами, від яких навчився чудових речей, конструювати власними руками вироби з дерева, розуміти і відчувати природу,усвідомити, що Земля наш дім і ми є частиною цієї системи, не шкодити нашій планеті. Дитина асе менше згадує про іграшки на телефоні, налаштований на співпрацю з батьками та дорослими. Я відмічаю багато позитивних моментів у його поведінці. Ми їздимо регулярно майже на всі канікулярні програми Профікемпу і дуже вдячні команді за роботу з нашою дитиною, за впровадження нових цікавих програм. Так тримати! Ми з вами!
Понеділок, 08 квітня 2019, 23:44
Сергiй Одеса
Діти повернулися втомленими, але задоволеними. З підвищеною самооцінкою і більш впевненими в собі, в своїх можливостях і силах. Виявили бажання ще поїхати. Придбали нові навички і нових друзів. Спасибі ProfiCamp за хорошу організацію та задоволених дітей. Чекаємо наступних зустрічей. Удачі вам у вашій справі. Дякуємо!!!
Вівторок, 18 липня 2017, 23:43
Олена
Хочеться подякувати організаторам табору, всім інструкторам. Мій син повернувся з табору "Лісова варта" 3 зміна більш впевненішим в собі, дорослішим, виваженим і трохи втомленим. Це дуже гарна школа для всіх дітей, особливо перехідного віку, коли вже не маленький хлопчик, але і не чоловік. Діти були весь час зайняті ( і це не так легко, як може здатися, придумати різні завдання, стимулювати), проходили школу мужності. Вдома такому ми б з чоловіком не навчили. Мій син вже не так сидить у комп'ютері, став рідше заглядати в телефон, почав краще спілкуватися, раніше йому важко вдавалося висловити свою думку, плутався в словах- зараз значно краще, не знаю що саме подіяло, але низький вам уклін. Готуємося на осінні канікули знову до вас.
Хочеться побажати вам успіхів і розвитку. Ви дійсно допомагаєте робити наших дітей кращими. Особисто мені захотілося стати маленькою дівчинкою, щоб потрапити в такий табір :roll :)
Понеділок, 30 липня 2018, 15:17