Відгуки дітей та батьків
Юлия
Дякуємо команді Профікемп! Мій син, Артем, 11 років, на весняних канікулах пройшов програму Єгер. Приїхав дуже задоволений, позитивно налаштований видно було що відпочив і насолодився спілкуванням з природою і з досвідченими інструкторами, від яких навчився чудових речей, конструювати власними руками вироби з дерева, розуміти і відчувати природу,усвідомити, що Земля наш дім і ми є частиною цієї системи, не шкодити нашій планеті. Дитина асе менше згадує про іграшки на телефоні, налаштований на співпрацю з батьками та дорослими. Я відмічаю багато позитивних моментів у його поведінці. Ми їздимо регулярно майже на всі канікулярні програми Профікемпу і дуже вдячні команді за роботу з нашою дитиною, за впровадження нових цікавих програм. Так тримати! Ми з вами!
Понеділок, 08 квітня 2019, 23:44
Сергій
Син вже втретє відвідав табір. Сьогодні вранці повернувся, веселий, відпочивший - а найголовніше - з новими знаннями та навичками. І це дуже добре. Хочеться висловити щиру подяку всій команді викладачів та інструкторів за їх працю. Це робота справжніх професоналів. Певен, ми ще не раз приймемо участь у програмах табору.
З повагою,
Сергій Іванцов
З повагою,
Сергій Іванцов
Неділя, 16 липня 2017, 23:24
Ірина
Дуже вдячні Вашому коллективу! Наступного року
діти будуть їхати знову!Не зупиняється на досягнутому! Ви робите корисні
і потрібні в наші часи справи!
Задоволені всим і батьки і діти!
Дякуємо!!!!!
діти будуть їхати знову!Не зупиняється на досягнутому! Ви робите корисні
і потрібні в наші часи справи!
Задоволені всим і батьки і діти!
Дякуємо!!!!!
Середа, 18 липня 2018, 20:15

