Літні канікули 2017 – програма «Морська флотилія»

серп. 26 2017

Зображення дітей: Цікаві та захопливі літні шкільні канікули 2017 року за програмою «Морська флотилія» в Таборі всебічного розвитку «ProfyCamp»

Завантажуйте собі на згадку
ПосиланняОписРозмір архіву
Доступ за посиланням (https://drive.google.com/uc?id=0B_q_xc1RPCVTUU9nbC1aX3dlak0&export=download)Морська флотилія 2017Архів фотографій4,9G

Відгуки дітей та батьків

Юлия
Дякуємо команді Профікемп! Мій син, Артем, 11 років, на весняних канікулах пройшов програму Єгер. Приїхав дуже задоволений, позитивно налаштований видно було що відпочив і насолодився спілкуванням з природою і з досвідченими інструкторами, від яких навчився чудових речей, конструювати власними руками вироби з дерева, розуміти і відчувати природу,усвідомити, що Земля наш дім і ми є частиною цієї системи, не шкодити нашій планеті. Дитина асе менше згадує про іграшки на телефоні, налаштований на співпрацю з батьками та дорослими. Я відмічаю багато позитивних моментів у його поведінці. Ми їздимо регулярно майже на всі канікулярні програми Профікемпу і дуже вдячні команді за роботу з нашою дитиною, за впровадження нових цікавих програм. Так тримати! Ми з вами!
Понеділок, 08 квітня 2019, 23:44
Сергій
Син вже втретє відвідав табір. Сьогодні вранці повернувся, веселий, відпочивший - а найголовніше - з новими знаннями та навичками. І це дуже добре. Хочеться висловити щиру подяку всій команді викладачів та інструкторів за їх працю. Це робота справжніх професоналів. Певен, ми ще не раз приймемо участь у програмах табору.
З повагою,
Сергій Іванцов
Неділя, 16 липня 2017, 23:24
Ірина
Дуже вдячні Вашому коллективу! Наступного року
діти будуть їхати знову!Не зупиняється на досягнутому! Ви робите корисні
і потрібні в наші часи справи!
Задоволені всим і батьки і діти!
Дякуємо!!!!!
Середа, 18 липня 2018, 20:15