Літні канікули 2016 – програма «Лісова варта»

серп. 21 2016

Зображення дітей: Цікаві та захопливі літні шкільні канікули 2016 року за програмою «Лісова варта» в Таборі всебічного розвитку «ProfyCamp»

Завантажуйте собі на згадку
ПосиланняОписРозмір архіву
Доступ за посиланням (https://docs.google.com/uc?id=0B7wq_85oWWc-bUo0bE1tdm5pOGM&export=download)Лісова варта 2016, 2 змінаАрхів фотографій1,4G
Доступ за посиланням (https://docs.google.com/uc?id=0B7wq_85oWWc-RFYtT2d3Nmlvc28&export=download)Лісова варта 2016, 3 змінаАрхів фотографій1,7G
Доступ за посиланням (https://docs.google.com/uc?id=0B7wq_85oWWc-NkV4Q25SLUQzcTQ&export=download)Лісова варта 2016, 4 змінаАрхів фотографій1,7G
Доступ за посиланням (https://docs.google.com/uc?id=0B7wq_85oWWc-UzBtMjhRSUdoOUE&export=download)Лісова варта 2016, 5 змінаАрхів фотографій1,9G

Відгуки дітей та батьків

Юлия
Дякуємо команді Профікемп! Мій син, Артем, 11 років, на весняних канікулах пройшов програму Єгер. Приїхав дуже задоволений, позитивно налаштований видно було що відпочив і насолодився спілкуванням з природою і з досвідченими інструкторами, від яких навчився чудових речей, конструювати власними руками вироби з дерева, розуміти і відчувати природу,усвідомити, що Земля наш дім і ми є частиною цієї системи, не шкодити нашій планеті. Дитина асе менше згадує про іграшки на телефоні, налаштований на співпрацю з батьками та дорослими. Я відмічаю багато позитивних моментів у його поведінці. Ми їздимо регулярно майже на всі канікулярні програми Профікемпу і дуже вдячні команді за роботу з нашою дитиною, за впровадження нових цікавих програм. Так тримати! Ми з вами!
Понеділок, 08 квітня 2019, 23:44
Світлана
Попросили провести восьмирічній донечці день народження з її друзями - саме так наша родина познайомилась з ProfyCamp. Крім мегапозитивних вражень, отримали кріпатуру і вже третій день "відбиваємось" від батьків її друзів, які по декілька разів дзвонять, пишуть і дякують за натхненних дітей. А головна оцінка, що шестирічний братик попросив і йому так провести день народження :-)
Дякуємо, що не лише розважаєте, а й навчаєте дітей досягати своїх власних перемог!
Понеділок, 23 вересня 2019, 21:47
Андрей
Уважаемый коллектив Благодарю за то что ведете свою деятельность в таком ключе.
Ваши занятия на детей и на взрослых имеют позитивное и полезное влияние.
Желаю масштабировать Дело и увеличить количество разделающих Ваши взгляды и построивших жизнь так как это видите Вы !
Вівторок, 21 січня 2020, 09:35